IMG_0503

КиївСервіс911

сервісна компанія

IMG_0503

KievService911

сервісна компанія

office.kievservice911@gmail.com

Київ, вулиця Джона Маккейна, 26

Прийом дзвінків Пн-Нд 9-18
Прийом заявок 24/7

ЗАМIНА СКЛОПАКЕТIВ
У КИЄВI З ГАРАНТІЕЮ

 • 14 років досвіду
 • швидке реагування
 • гарантія на всі види послуг
 • виїзд по Києву та області
 • сервісне обcлуговування юридичних осіб
 • працюємо з: дерево | алюміній | пластик | скляні двері

Заповніть форму, для виклика майстра.

Що таке склопакет?

Склопакет  — це єдина ціла конструкція що складаєтся з двох і більше скла з'єднаних між собою алюмінієвими або пластиковими дістанціямі, склопакет може мати різні параметри, формули і звісно призначення. Заміна склопакета вимагає наявності певних знать та досвіду. Майстри Компанії "KievService911" зроблять професійну заміну склопакетів усіх видів та для будь-яких профілів. Ми використовуємо склопакети тількі найвищої якості від кращіх віробніків і виконаних з дотринанням усіх необхідних норм та правил.

У склопакеті не можно замінити тільки одне скло, тому що при пошкодженні навіть одного скла втрачаєтся герметичність конструкції і в середину потрапляє волога. Тому склопакет втрачає свої властівості і більше не зможе віконувати всої функції.

Сервісне обслуговування всіх типів вікон

Наша компанія не дає гучних обіцянок, ми просто сумлінно та якісно виконуємо поставлені нам завдання. Ми використовуємо тільки професійні інструменти та оригінальні якісні матеріали, які заслужили довіру часом і справою.

profil-1-gr-min

Ремонт Пластикових Вікон

profil-2-gr-min

Ремонт Алюмінієвих Вікон

profil-3-gr-min

Ремонт Дере'вянних Вікон

Услуга

Ед.

Стоимость
материалов,
(грн)

Cтоимость
работ,
(грн)

Выезд мастера по г. Киев (для выполнения работ) до окружной  350
Выезд мастера по г. Киев (для просчёта, диагностики)  —  — от 500
 Выезд мастера по области уточняйте
Минимальная сумма заказа  —  — 500

Металлопластик

(площадь стеклопакета менее 0,8 м2 считается как 0,8 м2)

Замена однокамерного стеклопакета м2 уточняйте от 250
Замена двухкамерного стеклопакета м2 уточняйте от 300
Штапик м.п. от 100

Алюминий

(площадь стеклопакета менее 0,8 м2 считается как 0,8 м2)

Замена однокамерного стеклопакета м2 уточняйте  от 350
Замена двухкамерного стеклопакета м2 уточняйте от 400

Дерево

(площадь стеклопакета менее 0,8 м2 считается как 0,8 м2)

Замена однокамерного стеклопакета м2 уточняйте от 650
Замена двухкамерного стеклопакета м2 уточняйте  от 850
Герметизирующие материалы KÖMMERLING (Germany) шт 500
Штапик м.п. от 200
Подъем материалов на этаж пешком этаж от 20
Доставка стеклопакетов по г. Киев шт 500
Утилизация стеклопакетов шт уточняйте

Виконуємо заміну склопакетів у Києві та області

Наші майстри мають великий досвід роботи та професійну підготовку, що дозволяє здійснювати високоякісний ремонт вікон будь-якої складності і виконувати точне регулювання вікон. Під час проведення робіт ми завжди враховуємо побажання клієнтів, досягаючи найкращих результатів. Після закінчення робіт майстер дасть рекомендації щодо правильної експлуатації та обслуговування вікон.

Ми рекомендуємо регулярну профілактику Ваших вікон та дверей (1-2 рази на рік) для правильної та довгострокової роботи.

Ремонт вікон у Києві

Наши мастера обладают большим опытом работы и профессиональной подготовкой, что позволяет осуществлять высококачественны ремонт окон любой сложности и выполнять точную регулировку окон.

Регулювання вікон у Києві

Одна из наиболее востребованных услуг. В рамках услуги будет проведено восстановление геометрии створок и настройка фурнитуры, а также ее очистка и смазка.

Заміна фурнітури у Києві

Это один из самых важных и дорогостоящих составляющих оконной конструкции. В рамках данной услуги будет выполнена частичная или полная замена элементов фурнитуры, а также ее настройка.

Заміна ущільнювача у Києві

Разбитый или поврежденный стеклопакет будет заменен новым. Мы используем при установке стеклопакеты только высшего качества и заводского производства от лучших производителей.

Защитные пленки для окон в Киеве

Разбитый или поврежденный стеклопакет будет заменен новым. Мы используем при установке стеклопакеты только высшего качества и заводского производства от лучших производителей.

Реставрація дерев’янных вікон і дверей

Разбитый или поврежденный стеклопакет будет заменен новым. Мы используем при установке стеклопакеты только высшего качества и заводского производства от лучших производителей.

Выполняем полный спектр услуг по ремонту окон в Киеве

Наши мастера обладают большим опытом работы и профессиональной подготовкой, что позволяет  осуществлять высококачественны ремонт окон любой сложности и выполнять точную регулировку окон. При проведении работ мы всегда учитываем пожелания клиентов, достигая лучших результатов. После окончания работ мастер даст рекомендации по правильной эксплуатации и обслуживанию окон.

Мы рекомендуем регулярную профилактику Ваших окон и дверей (1-2 раза в год) для правильной и долгосрочной работы.

Давайте знайомитись

"Компанія"KievService911" — на ринку з 2007р і здійснює професійний ремонт та регулювання вікон та дверей будь-якої складності з дерева, алюмінію, металопластику, та цільноскляних дверей та перегородок. Також наша компанія надає послуги з реставрації дерев заміні склопакетів, ущільнювальної гуми та фурнітури. Сервісне обслуговування юридичних осіб."

Экспертність

Професіоналізм підтверджений часом.

Якість

Використовуємо лише найкращі матеріали.

Гарантія

Ви платіте лише за позитивний результат.

Види склопакетів

Однокамерний склопакет
Двокамерний стеклопакет
Трьохкамерний склопакет
Энергозберігаючий склопакет
Мультифункціональний склопакет
Шумозахисний склопакет
Ударостійкий склопакет
Сонцезахисний склопакет
Однокамерний склопакет
strlopaket-1-min

ОДНОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ

Він складається з двох листів скла, з'єднаних певної товщини дистанцією і тим самим створюють герметичну камеру, скла в такому склопакеті використовуються як правило товщиною 4 мм і при великих розмірах одне зі скла встановлюється 6 мм. За нормами ДСТУ однокамерний склопакет може використовуватися для промислових приміщень або другого ряду скління житлового приміщення таких як балкон.

 

 • Звукоізоляція

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Двокамерний стеклопакет
strlopaket-2-min

ДВОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ

Є найпоширенішим видом склопакета і складається вже з трьох листів скла, з'єднаних однаковою або різною товщиною дистанції. У такому склопакеті використовують ширший спектр скла, 4 і 6 мм, 3/1/3 і іноді 8 мм. Відповідно до ДСТУ двокамерний склопакет можна використовувати у житлових приміщеннях.

 

 • Звукоізоляція

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Трьохкамерний склопакет
strlopaket-3-min

ТРЬОХКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ

Складається вже із чотирьох листів скла з використанням різних або однакових дистанцій. Скло в такому склопакеті також може використовуватися різної товщини від 4 до 8 мм. Використовувати цей склопакет також може у житлових приміщеннях, коефіцієнт енерго і шумоподавлення у даного склопакета найвищий, але є одне велике але, даний склопакет має певні технічні вимоги до профільної системи, допуск товщини склопакета від 44 мм та точний розрахунок ваги, що в свою чергу можуть. дозволити собі одиниці профільних систем.

 • Звукоізоляція

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Энергозберігаючий склопакет
strlopaket-4-min

ЭНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ

У ньому використовується так зване i-скло, це скло з напиленням тонкого шару срібла та шару оксиду титану, таким чином ми отримуємо низьку теплопровідність. Тобто надтонка металева плівка виступає своєрідним екраном для теплового випромінювання, таке скло встановлюється з боку приміщення напиленням усередину склопакета. Такий склопакет відображає в приміщення до 90% теплової енергії, що йде через вікна.

 • Звукоізоляція

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Мультифункціональний склопакет
strlopaket-5-min

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СКЛОПАКЕТ

На сьогоднішній день є найефективнішим і популярнішим, він на відміну від енергозберігаючого склопакета має не одне, а два скла з багатошаровим напиленням оксидів, нітридів, срібла, хрому та захисний шар. Дані хімічні елементи нанесені тонким шаром у перехресному напрямку для отримання 100% ефективності.

 

 • Сонцезахист

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Шумозахисний склопакет
strlopaket-6-min

ШУМОЗАХІСТНИЙ СКЛОПАКЕТ

Для отримання додаткового поглинання шуму в даній конструкції застосовуються стекла різної товщини, більше 4 мм або багатошарове скло, таким чином вони працюють як фільтр і не вступають у резонанс звукових коливань між собою, також використовується дистанції різної товщини та газ шестифтористої сірки (SF6), завдяки своєї щільності він уповільнює звукові коливання.

 • Звукоізоляція

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Ударостійкий склопакет
strlopaket-7-min

УДАРОСТІЙКИЙ СКЛОПАКЕТ (ТРІПЛЕКС)

У ньому використовується багатошарове скло як лобове скло в автомобілі PILKINGTON, що складається з двох і більше листів скла, склеєних між собою ламінуючим полівілбутиральною плівкою, таким чином при спробі розбити такий склопакет, скло не б'ється, а тріскається павутиною.

 • Ударостійкість

  0%
 • Теплоізоляція

  0%
Сонцезахисний склопакет
strlopaket-8-min

СОНЦЕЗАХІСТНИЙ СКЛОПАКЕТ

Тонування в масі - тонування скла проводиться методом плавлення з додаванням барвників. Скло виділяється відмінною стійкістю до вигоряння та стійкістю до механічних пошкоджень. Тонування може бути як дзеркальне, так і мати легкий колірний відтінок.

Тонування плівкою здійснюється за допомогою поклейки полімерної плівки на скло. Плівки бувають прозорі, кольорові, дзеркальні, матові та відбивають до 80% променів сонця, наноситься плівка з внутрішньої сторони скла. З мінусів: схильна до вигоряння, з плюсів: багата палітра кольорів.

 • Сонцезахист

  0%
 • Теплоізоляція

  0%

Ремонт Вікон та Дверей будь якої складності

Майстри компанії "KievService911" якісно виконають ремонт вікон та дверей будь-якої складності, усунуть недоліки та відновлять функціональність. Ми ремонтуємо металопластикові вікна та двері, алюмінієві вікна та двері, дерев'яні вікна та двері, а також цільноскляні двері та перегородки

Наші партнери

Наша Компания сотрудничает со всеми европейскими производителями комплектующих для окон и дверей что позволяем нам предоставлять гарантию не только на работу но и используемые нами материалы

Що пишуть про нас в Google

Вячеслав

Отличный качественный и быстрый сервис!

Николай берётся даже за "безнадежные" случаи, как у меня. Силами сервиса проведена замена глухих окон на открывающиеся, без демонтажа установленных ранее оконных рам. Подобран профиль, найден производитель, согласившийся на подобные эксперименты... все благодаря Николаю! Дополнительно проведён ремонт существующих балконы дверей, регулировка и профилактика ... Общение и выполнение работ на высочайшем уровне.
Большое спасибо.

Полный спектр услуг, однозначно рекомендую!

Анастасия

Еще зимой у нас сломалась сдвижная дверь, сломался снизу механизм.Пришла весна и я решила вызвать мастеров по ремонту, но оказалось что фирм по ремонту много а поменять механизм это какая то проблема.Вообщем приехал очередной мастер и на удивление сказал что сможет заменить но нужно заказывать новый механизм так как этот ремонту не подлежит, в квитанции указал срок неделю.Через неделю приехали два мастера, работали часа 3-4, заменили механизм,теперь дверь ездит очень легко и замечательно закрывается. Ребята молодцы, действитель мастера своего дела, тактичны, пунктуальны и вежливы. Рекомендую КиевСервис911 ))

Эстель Киев Студио

Спасибо большое что быстро и дружелюбно починили окошко)) 

Дмитрий

Хотел сделать диагностику всех окон в доме и были мысли заменить стекла на энергосберегающие. Позвонил, договорился о вызове на выходные чтоб лично пообщаться со специалистом. В Субботу приехал специалист, я ему изложил что мне нужно, мы с ним обошли весь дом, парень оказался толковый все мне четко рассказал, было принято решение менять все стеклопакеты, резинки и делать регулировку.Получилось не дешево но результатом очень доволен, окна работают отлично, новые энерго стекла, новые резинки, парни сработали четко!

Now Alexandr

Спасибо за качественно проведённый ремонт окна в доме по ул. Белорусской в г. Киев! Мастер Николай, умело и быстро произвёл ремонт, настроил фурнитуру, дал Советы по использованию и обслуживанию фурнитуры окна! Спасибо!

Aleksey

О проблемах со своими окнами знал давно, но решать не спешил (очень лениво было слушать о "катастрофах" и прочем напаривании). Зима скоро, надо делать. Друзья посоветовали обратиться в эту компанию. В среду позвонил, в четверг в четко оговоренное время уже был мастер. Что приятно удивило - я знал обо всех проблемах, но было интересно будут напаривать или нет. Мне озвучили только те проблемы, о которых я знал сам и ничего лишнего. Оговорив работы, готовы были все сделать через день. Я так быстро был не готов))) Сделали позавчера. Качественно и аккуратно. Подход к клиенту на высшем уровне. Рекомендую.

Irina Popova

У меня сквозило очень с окна, нашла эту фирму и обратилась. Мастер приехал через день, посмотрел все окна, все рассказал, объяснил. Оговорили все детали, приступили к работе через день, вместо 5 предполагаемых (так как близились выходные). Спасибо мастеру Николаю, очень приятный, все по делу, работой довольна, мой сквозняк как рукой сняло)))))) Посмотрим что будет дальше, на данном этапе я довольна, советую.I

Виктория Кобринчук

Всё сделано качественно и в сроки. На все вопросы мастер Николай развернуто ответил, дал свои рекомендации. Работа сделана быстро и чисто. Без скрытых оплат и навязывания дополнительных услуг. Сервис можно спокойно рекомендовать друзьям и знакомым.

Nikita Valivakha

Довольны работой! Нужно было заменить поврежденный стеклопакет. Быстро приехали, замеряли, через несколько дней доставили и установили новый стеклопакет

Vera Daynyak

Отличный сервис, быстро реагируют на оставленную заявку. В поенедльник вызвала , во вторник пришел мастер, не задавая никаких вопросов, провел диагностику неисправностей, починил все окна в квартире. Работа быстрая, аккуратная. Супер. Очень довольна, рекомендую

Анна Лебедева

Сломалось алюминиевое окно в офисе. Приезжало много мастеров, но никто так и не взялся, мол слишком сложный ремонт. Рада, что в итоге нашла именно эту службу. Спасибо вам за четкую диагностику и быстрое, а главное качественное устранение проблемы. Вопрос, который другие не могли решить месяц - вы решили за пару часов. Большая благодарность))

Vc S

Самый лучший, качественный и быстрый сервис по ремонту стеклянной двери. Ребята мастера просто асы в своей работы. Приехали в тот же день как была подана заявка. очень довольна оперативностью и работой мастеров.

Dima Tomovch

Заказывал замену стеклопакетов. Хотел отметить скорость реакции и качество выполнения работы - на наивысшем уровне. Даже и не думал, что сегодня есть еще такие сервисы, с таким высоким уровнем обслуживания. Спасибо Вам!

Junder D

Вперше звернулись до KievService911, після телефонної розмови одразу склалось враження, що діло буде)). Так як я живу у Броварах, то довелося трохи почекати, але як і домовились -майстер приїхав, перевірив що може бути причиною протягів та продування. Отже, вирішили ремонтувати- замовили фурнітуру та після вихідних майстер замінив фурнітуру, ущільнювач, а також знайшов проблемні місця, через які вікна не забезпечували щільне закривання. Тепер немає протягу та відчуття холоду зі сторони вікон. Вдячні за проведену роботу!

remove malware adware